1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (No Ratings Yet)
Loading...

Na majówkę z Kielc do Sandomierza dojedziemy pociągiem

aktualności

Od 27 kwietnia do 5 maja 2019 kursuje bezpośredni pociąg z Kielc do Sandomierza. Z Kielc wyjeżdża o godzinie 7.18 a prawie 150-kilometrową trasę pokonuje w niecałe 3 godziny. W drogę powrotną z Sandomierza pociąg wyjeżdża o godzinie 17.17

Bilet normalny na całej trasie kosztuje 15,80 zł.

Pociąg zatrzymuje się na wszystkich przestankach na trasie – Kielce Piaski, Kostomłoty, Tumlin, Zagnańsk, Łączna, Berezów, Suchedniów, Suchedniów Północny, Skarżysko Zachodnie, Skarżysko-Kamienna, Skarżysko Kościelne, Marcinków, Wąchock, Starachowice, Starachowice Wschodnie, Starachowice Michałów, Styków Iłżecki, Brody Iłżeckie, Staw Kunowski, Kunów, Boksycka, Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Jakubowice i Dwikozy.

Po majówce połączenie zostanie ponownie uruchomione na wakacyjne weekendy. Pociąg na trasie Kielce – Sandomierz będzie kursował od 20 czerwca do 29 września w soboty, niedziele i dodatkowo 21 czerwca oraz 15 i 16 sierpnia.

Przed wyjazdem warto sprawdzić na stronie Polregio czy nie zmieniły się godziny odjazdów i można też kupić bilet przez internet aby uniknąć stania w kolejce do kasy na dworcu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *