1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (50 votes, average: 3,98 out of 5)
Loading...

Park Rozrywki i Miniatur „Sabat Krajno”

ciekawe miejsca dla dzieci

Całoroczny rodzinny ośrodek edukacyjno-rozrywkowy, składający się z alei miniatur najsłynniejszych budowli świata, stacji narciarskiej, parku linowego, wypożyczalni quadów i buggy, eurobungy, atrakcji dla mniejszych dzieci i restauracji.

To jedyne miejsce w którym zjedziesz na nartach pod piramidami oraz przy pięknie oświetlonej wieży Eiffla. Stok narciarski „Sabat” 425 m npm. znajduje nieopodal Świętej Katarzyny u podnóża Łysicy 612 m npm – najwyższego wzniesienia w Górach Świętokrzyskich znanego też ze zlotów czarownic, które ponoć tu się odbywały, to tutaj też Stefan Żeromski jeździł na nartach lecz nie było jeszcze wyciągów które mógłby opisać.

W Alei Miniatur „Wonderful World” zwiedzisz cały świat w parę godzin. Zabierzemy Cię prawie na wszystkie kontynenty świata aby przybliżyć Ci kulturę i architekturę z najróżniejszych zakątków globu. Tutaj bowiem jest Park linowy zbudowany w całości na palach z trasami tyrolskimi. Przejedź się na linie nad słynną operą z Sydney oraz wodospadem Niagara. Przetestuj swoje umiejętności i zwalczaj swoje słabości w parku linowym.

Od 2014 roku w ośrodku budowany jest Lunapark w którym znajdzie się m.in. 330-metrowy Rollercoaster, karuzela Crazy Yacht (Rockin Tug) symulująca łódź podczas sztormu oraz elektryczne samochodziki Autodrom. Dla najmłodszych, w parku dostępna jest strefa dmuchańców, 3 wielkie dmuchane place zabaw na czele z 7 metrową zjeżdżalnią, elektryczne motorki z torem zmagań oraz Łódeczki. W tym magicznym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie, od wnuka po dziadka!

Eurobungee to połączenie bungee i trampoliny. Zabawe zaczynamy od założenia odpowiedniej uprzęży, po czym wyciągarka powoli wynosi nas do poziomu 2 metrów nad trampolinę. Wtedy prawdziwa zabawa się zaczyna. Sprawdź swoje umiejętności akrobatyczne. Podskakuj nawet do 6 metrów w górę. Wykonuj najróżniejsze ewolucje. Zabawa na eurobungee dostarcza niesamowitych wrażeń.

Park Rozrywki i Miniatur „Sabat Krajno” położony jest tuż obok jednej z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejscowości w Górach Świętokrzyskich – Świętej Katarzyny, skąd można tu dojść spacerem. Do dyspozycji turystów podróżujących samochodami jest duży parking.

Kontakt:
Krajno-Zagórze 43c
26-008 Górno
tel. 41 312 77 11

więcej informacji: www.sabatkrajno.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *