1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Długi weekend czerwcowy 2020 – Weekendem pozytywnych emocji #KielceIsReady

aktualności

Weekend pozytywnych emocji #KielceIsReady, w ramach ogólnopolskiej akcji #CityWillWait to propozycja Miasta Kielce, aby wesprzeć przedsiębiorców, podziękować mieszkańcom oraz wypromować miasto w innych regionach Polski.

Chcemy, wraz z naszymi partnerami, zaprosić mieszkańców Kielc, ale także turystów z całej Polski do skorzystania z atrakcyjnej oferty pobytu w naszym mieście – mówi prezydent Kielc Bogdan Wenta. – Oczywiście z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego i wciąż obowiązujących obostrzeń związanych ze stanem epidemii. To już w czerwcu, w długi weekend, rozpoczynający się Świętem Bożego Ciała – w dniach od 11 do 14 czerwca.

Miasto przedstawi wyjątkowo atrakcyjną ofertę wstępu do kieleckich instytucji kulturalnych i turystycznych. Rozmawia także z kieleckimi hotelarzami i restauratorami w celu przygotowania specjalnej i rozszerzonej oferty na ten weekend. Więcej szczegółów – wkrótce.

W tym roku nie odbędzie się Święto Kielc. Pieniądze przeznaczone na to wydarzenie – 230 tysięcy złotych trafiły do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach na walkę z koronawirusem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *