1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (14 votes, average: 4,36 out of 5)
Loading...

Akademia Driftingu Crazy Cart – gokarty elektryczne

ciekawe miejsca dla dzieci

Szalone maszyny do driftu! Jazda bokiem, tyłem i drift teraz dla każdego. Pociągaj dźwignią i zmieniaj gokarta w szaloną maszynę do driftu. „Crazy Cart Kielce” to rozrywkowy punkt na mapie Kielc – przeznaczony dla dzieci, rodzin, firm oraz wszystkich tych, którzy spragnieni są adrenaliny.

Jazda bokiem, obroty, slalomy i kontrolowany poślizg to definicja dobrej zabawy, którą zapewni Akademia Driftingu Crazy Cart przy ul. Rolnej 6 w Kielcach

Crazy Cart do gokarty eklektyczne – pojazdy do driftu dla dzieci i dorosłych. W ofercie znajdują się pojazdy dla dzieci od już od 5 lat (za zgodą i pod kontrolą rodziców – nawet dla młodszych ogarniętych brzdąców), ale i dla dorosłych (nawet tych z dużym bagażem wiekowym i wagowym – do stu kilogramów). Crazy Carty jeżdżą szybko, ostro i bez ograniczeń – do przodu, do tyłu, bokiem, wokół własnej osi, po skosie, driffując z kontrolowanym poślizgiem, ostro zmieniając kierunek jazdy – jednym ograniczeniem jest styl jazdy oraz umiejętności kierowcy.

Crazy Carty do super zabawa dla wszystkich – od małych pasjonatów drifftowania po zbuntowane nastolatki, jak i wiecznie młodych duchem mężczyzn czy kobiety z żyłką kierowcy rajdowego. Oferta obejmuje czasowe przejazdy dowolnym pojazdem oraz urodziny i wszelkie imprez dla pasjonatów driftu.

Dla osób oczekujących, dla rodziców w trakcie urodzin i wszystkich sympatyków oferujemy kącik kawowy, napoje i słodycze J

Serdecznie zapraszamy!

Kielce, ul. Rolna 6
tel. 577 500 975

Czynne:

  • poniedziałek-piątek: 13.00 – 20.00
  • sobota, niedziela: 10.00 – 20.00

Więcej informacji – www.crazycartkielce.pl

1 thought on “Akademia Driftingu Crazy Cart – gokarty elektryczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *