1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Tyrolka na Kadzielni – atrakcja dla miłośników mocnych wrażeń i wspaniałych widoków

aktualności

Tyrolka na Kadzielni czyli Podniebna Trasa Widokowa to atrakcja, która cieszy się coraz większą popularnością wśród Kielczan i turystów. Nic dziwnego – zjazd na linie zawieszonej 40 metrów nad ziemią to jedyna okazja, by poczuć adrenalinę i podziwiać wspaniałe widoki jednocześnie.

Jak zapewniają organizatorzy – zjazd jest całkowicie bezpieczny. Każdy uczestnik przechodzi szkolenie zakończone egzaminem praktycznym, a następnie zjeżdża trzema linami o łącznej długości około 600 metrów. Baza tyrolki znajduje się na wzgórzu obok pomnika. Tam instruktorzy przygotowują uczestników do zjazdu. Trasa wyposażona jest w system asekuracji ciągłej – oznacza to, że uczestnik nie ma możliwości wypięcia się z liny asekuracyjnej aż do zakończenia przygody.

Z tyrolki można korzystać od wtorku do piątku w godzinach 14.00-20.00 i w weekendy 11.00-20.00. Bilet normalny kosztuje 60 złotych, a ulgowy dla dzieci, studentów i emerytów – 40 złotych. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść na Kadzielnię i zgłosić się na wzgórze koło pomnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *