Odkryj bogatą ofertę pracy w Kielcach i zbuduj swoją karierę

Choć Kielce są jednym z mniejszych miast wojewódzkich, to lokalny rynek pracy oferuje szerokie perspektywy dla pracowników z różnych sektorów gospodarki. Miejscowość dynamicznie się rozwija, a dane statystyczne napawają optymizmem. Sprawdź, jakie oferty pracy czekają na Ciebie w Kielcach i rozwijaj dalej swoją karierę!

czytaj dalej

Speed Games x Driftingowe Mistrzostwa Polski – unikatowe połączenie sportów motorowych

Miłośnicy prędkości, adrenaliny i przede wszystkim driftingu, wreszcie doczekali się wydarzenia, na które czekali przez cały rok! Już wkrótce odbędzie się niesamowita impreza – Speed Games x Driftingowe Mistrzostwa Polski – Tor Kielce. W wyścigach wezmą udział zawodnicy zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

czytaj dalej

Kosmiczny Fotel do Czytania w trakcie Podróży Międzyplanetarnych do wylicytowania na aukcji charytatywnej WOŚP

Jedyny na świecie, a może i we Wszechświecie, Kosmiczny Fotel do Czytania w trakcie Podróży Międzyplanetarnych to unikatowy przedmiot, który Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego przekazał na licytację w ramach 31. Finału WOŚP. Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Pilcha w Kielcach wzbogaciła go o kilkadziesiąt książek SF i fantasy.

czytaj dalej

Weekend kosmicznych atrakcji w Kielcach 9-11 września 2022

Replika skafandra Neila Armstronga, pierwszego człowieka na Księżycu, połączenie na żywo z ekspedycją badającą dno Oceanu Spokojnego, najlepsze łaziki marsjańskie z całego Świata oraz konkurs na łazik z odzysku – to tylko kilka z wielu atrakcji, które czekają na gości 8. edycji zawodów European Rover Challenge.

czytaj dalej