1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (No Ratings Yet)
Loading...

Targi AGROTECH 2019 w Kielcach [ZDJĘCIA]

aktualności

Ponad tysiąc najnowocześniejszych ciągników, kombajnów i innych maszyn rolniczych można oglądać podczas odbywających się w Kielcach targów AGROTECH. Wystawcy zajęli rekordową powierzchnię ponad 66 tysięcy metrów kwadratowych w 11 halach oraz na terenie zewnętrznym.

AGROTECH to największe targi branży rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej organizowane w halach wystawienniczych. Wciąż jest to największa wystawa targowa w Polsce, spośród wszystkich branż gospodarki.

W 2019 roku targi osiągnęły rekord powierzchni wystawienniczej – to ponad 66 tysięcy metrów kwadratowych, a ekspozycje firm oferują wszystko, co potrzebne jest w gospodarstwach rolnych na miarę XXI wieku. Tegoroczny AGROTECH znów gromadzi największych graczy branży. Pojawią się między innymi: Case, New Holland, AGCO, John Deere, Farmtrac, Zetor, Kuhn, McCormick, Manitou, Kubota, Ursus, Krukowiak, Claas, Same Deutz Fahr i wiele innych firm.

Jubileuszowy – 25. Agrotech odbywa się od 15 do 17 marca 2019. Wśród wielu premier ciągników i maszyn będą takie nowinki, jak ciągnik New Holland napędzany metanem, ciągnik Case Maxxum 145 Multicontroller – „Ciągnik Roku 2019”. Podczas targów odbyła się polska premiera ciągnika 5090D Keyline marki Deutz-Fahr. Firma Zetor pokazała w Kielcach po raz pierwszy  Zetor Proxima CL 110, wprowadzony do oferty w tym roku tylko w Polsce. W innych krajach będzie dostępny dopiero od połowy sezonu 2019.

Od 19 lat targom AGROTECH towarzyszą Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. W tym roku prezentuje się na nich kilkadziesiąt firm branży z Polski, Włoch i Słowenii. Przewidziano na nich między innymi premierę nowych pilarek Husqvarna, pokaz pierwszej na świecie kosiarki z napędem 4×4, czy pokazy pracujących linii do obróbki drewna, występy sygnalistów i wiele innych atrakcji.

Targi AGROTECH można zwiedzać w sobotę i niedzielę 16-17 marca w godzinach 9-17. Ceny biletów wstępu: 10 zł normalny i 5 zł ulgowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *