1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Ostatnie kino letnie w tym sezonie. 4 września 2020 przed Kieleckim Parkiem Technologicznym

aktualności

W piątek, 4 września odbędzie się trzeci – ostatni już w tym roku seans kina letniego z KPT. W Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń przy KPT w Kielcach zostanie wyświetlony film „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki” w reżyserii Pierre-François Martin-Laval’a.

Kino letnie z KPT to cykl seansów pod chmurką, na których prezentowane są familijne filmy, które przyciągają szeroką publiczność, zarówno dorosłych, jak i dzieci oraz młodzież. Wszystko po to, by spędzić czas w sposób aktywny i w gronie najbliższych.

Seans rozpocznie się o godzinie 20:00. Wstęp jest płatny – bilety w cenie 5 zł można nabyć na stronie internetowej lub w kasach Energetycznego Centrum Nauki (wtorek-piątek w godz. 8:15-15:00).

W dniu seansu wstęp jest możliwy od godz. 19:15.

Ze względu na stan pandemii związany z COVID-19, w Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń będą wyznaczone specjalne sektory służące zachowaniu dystansu społecznego. Organizatorzy proszą o zabranie we własnym zakresie koców, leżaków czy też innych siedzisk. Udział w seansie jest możliwy w maseczkach, chustach, kominach lub innych materiałach zasłaniających usta i nos, chyba że zachowany zostanie 2-metrowy dystans. W trosce o bezpieczeństwo własne, innych uczestników, pracowników organizatora oraz partnera, organizatorzy proszą o stosowanie się do aktualnych wytycznych sanepidu.

Seans jest organizowany we współpracy z Kinem Moskwa.

1 thought on “Ostatnie kino letnie w tym sezonie. 4 września 2020 przed Kieleckim Parkiem Technologicznym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *