1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

Nowy rozkład jazdy od 9 czerwca 2019 – z Kielc pojadą nowe pociągi SuperRegio oraz wakacyjne połączenia weekendowe do Sandomierza i Buska-Zdroju

aktualności

9 czerwca wchodzi w życie nowy rozkład jazdy pociągów, a w nim wakacyjne połączenia z Kielc – między innymi do Kołobrzegu i na Hel, a także nowy pociąg Przewozów Regionalnych – SuperRegio z Ostrowca Świętokrzyskiego do Wrocławia.

Przewozy Regionalne uruchamiają też na wakacje połączenie na trasie Kielce – Busko-Zdrój. Pociąg do uzdrowiska będzie kursował w soboty i niedziele od 29 czerwca do 31 sierpnia. Odjazd z Kielc o godzinie 11.03, przyjazd do Buska na 11.51, w drogę powrotną pociąg wyjedzie z Buska o 18.57 i przejedzie do Kielc na 18.57. Drugie wakacyjne połączenie to pociąg na trasie Kielce – Sandomierz, także kursujący w soboty i niedziele, a także dni świąteczne.

Nowością w rozkładzie obowiązującym od 9 czerwca jest pospieszny pociąg SuperRegio, który będzie kursował na trasie Ostrowiec Świętokrzyski – Wrocław przez Skarżysko-Kamienną, Starachowice, Kielce, Włoszczowę, Częstochowę i Opole.

Nocnym pociągiem TLK „Ustronie” dojedziemy z Kielc nad morze – między innymi do Kołobrzegu, Trójmiasta, na Hel oraz do Władysławowa. W tym połączeniu dostępne są wagony sypialne i kuszetki.

Rozkłady jazdy i wyszukiwarka połączeń jest dostępna na stronie Portal Pasażera PKP PLK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *