1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (No Ratings Yet)
Loading...

Zmiany linii autobusowych w Kielcach. Od 29 czerwca wchodzą w życie nowe rozkłady jazdy

aktualności

29 czerwca 2019 wprowadzony w życie zostanie drugi etap optymalizacji linii komunikacji miejskiej w Kielcach. Zlikwidowana zostaną linie nr 15 i 17, a autobusy nr 30, 103, 105, 107, 112 i 114 pojadą nowymi trasami.

Szczegóły zmian:

  • w związku z likwidacją linii nr 15 dla autobusów linii nr 103 wprowadzona zostanie korekta trasy przejazdu i zwiększona częstotliwość kursowania.
  • autobusy linii nr 105 będą wjeżdżały w ulicę Orkana oraz dodatkowo w dwóch kierunkach zostaną skierowane przez ulicę Piekoszowską.
  • w związku z likwidacją linii nr 17 autobusy linii nr 107 będą obsługiwały osiedle Łazy oraz linia ta zostanie poprowadzona do ulicy Artwińskiego,
  • wydłużona zostanie trasa przejazdu autobusu linii nr 30 z ulicy Sikorskiego do osiedla Świętokrzyskiego.
  • w związku z likwidacją przejazdów autobusów linii nr 114 przez ulicę Orląt Lwowskich częściowej zmianie ulegnie trasa przejazdu autobusów linii nr 112, która wzmocni obsługę komunikacyjną osiedli Świętokrzyskiego i Na Stoku.
  • autobusy linii nr 114 zostaną skierowane w dwie strony przez ulicę Piekoszowską. W wakacje będą kursowały do ulicy Żniwnej, a po wakacjach trasa zostanie wydłużona do ulicy Uniwersyteckiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *