1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (No Ratings Yet)
Loading...

Targi Kids’ Time w Kielcach – czyli wszystko dla dzieci

aktualności

Jedyny na świecie fotelik dla dzieci z poduszkami powietrznymi to jedna z ciekawostek, którą można zobaczyć na targach Kids’ Time, które rozpoczęły się w Kielcach. Tegoroczna edycja targów jest rekordowa – przyjechało 520 firm z 21 krajów, a ekspozycja zajęła powierzchnię 20 tysięcy metrów kwadratowych w 9 halach.

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids’ Time nazywane są „kreatorem rynkowych nowości” i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. To właśnie w Kielcach wiele polskich, a także światowych marek ma swoje premiery produktowe. Podczas 10-tej edycji międzynarodowych targów branży dziecięcej zobaczyć będzie można najmniejszy wózek wpisany na światową listę rekordów Guinnessa.Hiszpańska marka Mayoral, której najnowszą kolekcję co roku można spotkać podczas targów KIDS’ TIME, to ulubiona marka książąt brytyjskich – księcia Jerzego, księżniczki Karoliny i najmłodszej latorośli Williama i Kate – księcia Ludwika. Goście targów zobaczą ekskluzywne wózki, którymi jeździ, m.in. córka Roberta Lewandowskiego– Klara ijedyny na świcie fotelik z poduszkami powietrznymi.

Po raz pierwszy pojawi się istne królestwo zabawek retro i najlepszych gier planszowych. W specjalnie stworzonej strefie spotkają się blogerzy zajmujących się tematyką gier planszowych, nie zabraknie prezentacji nowości, m.in. od firmy Trefl oraz Rebel. Zarówno blogerzy, jak i chętni zwiedzający będą mogli zagrać i sprawdzić najnowsze projekty planszowe. Strefa z zabawkami retro to podwójne świętowanie jubileuszu Kids’ Time i 40-lecia istnienia kieleckiego Muzeum Gier i Zabawy. W strefie będzie można wziąć udział w grach i zabawach z okresu PRL-u, a także przyjrzeć się muzealnym eksponatom. Ponadto, w strefie zostaną zaprezentowane zabawki nagrodzone w 10 edycji Konkursu „Zabawka przyjazna dziecku”.

W tegorocznej, rekordowej edycji KIDS’ TIME, udział bierze 520 film z 21 krajów świata, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosja, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. Ekspozycja zajmuje 20 000 metrów, w tym roku zlokalizowanych w 9 halach. Hala jest królestwem wózków, zaś hala I opanowana została przez zabawki.Podczas trzech targowych dni, wszystkie hale kieleckiego ośrodkawypełnią się najnowszymi osiągnięciami branży produktów dla matki i dziecka. Zaprezentują je producenci i dystrybutorzy wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych. Rosnąca liczba wystawców spoza granic Polski, międzynarodowe autorytety i wizyty delegacji zagranicznych – to niezbity dowód na to, że kielecka impreza stanowi istotny punkt na międzynarodowej mapie targów poświęconych produktom dla najmłodszych.– Targi KIDS’ TIME to doskonały dowód na to, jak prężnie rozwija się branża dziecięca nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. – mówi Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce.

Tradycyjnie już podczas targów pojawią się seminaria i warsztaty z udziałem  profesjonalistów, a także wizyty przedstawicieli prasy zagranicznej. W ramach obchodów jubileuszu wystawy, zaplanowano szereg atrakcji. Targi to także okazja do spotkań firm z przedstawicielkami blogosferyparentingowej z całej Polski. Dotychczas targi odwiedziło ich ponad 50. W czasie spotkań
z wystawcami, zapoznają się z najnowszą ofertą produktową firm branży dziecięcej oraz ich rynkowymi hitami.

Targi potrwają do 22 lutego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *