1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (No Ratings Yet)
Loading...

Energia i ochrona środowiska w Targach Kielce

aktualności

Ochrona środowiska, gospodarka odpadami, walka ze smogiem i nowoczesne źródła energii – to niektóre z tematów targów, które rozpoczęły się w Kielcach. Targi Enex / Enex Nowa Energia potrwają 28 lutego, natomiast Ekotech do 1 marca. W tym roku towarzyszy im I Kongres Ekologii Powietrza #Antysmog.

Targi Enex/ Enex Nowa Energia przeznaczone są dla branżowych zwiedzających, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE, ale także dla osób, które chcą zapoznać się z ekologicznymi i energetycznymi nowościami.Wśród firm nie zabraknie producentów paneli fotowoltaicznych, kotłów grzewczych czy pomp ciepła.

Targi EKOTECH to jedno z najważniejszych wydarzeń branży komunalnej w Polsce. Do kieleckiego ośrodka wystawienniczego przyjeżdżają najwięksi krajowi i zagraniczni wystawcy związani z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami. Wśród znajdują się firmy produkujące kontenery, oczyszczacze powietrza, czy śmieciarki. Wielu wystawców podkreśla, że Targi EKOTECH to miejsce, w którym nie tylko mogą zaprezentować swoją ofertę szerokiej publiczności, ale przede wszystkim podpisać kontrakty i umowy na dostawę sprzętu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *