1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Centrum Wspinaczkowe „Mobius Studio” w Kielcach

atrakcje turystyczne dla dzieci

Mobius Studio to wyjątkowa miejsce dla osób żądnych niezapomnianych wrażeń i aktywnego spędzania czasu przy każdej pogodzie. To 700 metrów kwadratowych halowej powierzchni wspinaczkowej dla każdego – dzieci, początkujących i zaawansowanych.

Centrum Wspinaczkowe Mobius Studio mieści się w samym centrum Kielc – w budynku dawnego kina Romantica. Łatwo tu dojechać zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

Dla dzieci i nie tylko

Jest tu strefa przygotowana specjalnie dla najmłodszych. Dzieci pod fachową opieką pasjonatów – doświadczonych wspinaczy mogą próbować swoich sił mając do dyspozycji są trzy fabuły: ocean, kosmos i dżungla.

Nielimitowany czasowo wstęp do magicznej krainy dla rodzica z dzieckiem kosztuje 30 zł, w cenie jest wypożyczenie niezbędnego sprzętu oraz szkolenie z podstaw asekuracji.

Niezapomniane przyjęcia urodzinowe

W Mobius Studio można też zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe. To aktywna przygoda z fabułą, w którą dzieci są wprowadzane przez animatorów. Podczas przyjęcia strefa dla najmłodszych jest zamknięta i dostępna na wyłączność dla uczestników przyjęcia. Podczas dwugodzinnej zabawy dzieci nie mają czasu na nudę – oprócz wspinaczki pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów są też gry, zabawy, konkursy oraz oczywiście poczęstunek.

Wspinaczka z instruktorem lub bliską osobą

Wspinaczka na hali to także świetna rozrywka dla początkujących. Wspinanie z liną wymaga jednak asekuracji przez drugą osobę. Osoby bez towarzystwa mogą skorzystać z dwóch boulderowni – części do wspinania się nad materacem do wysokości 4,5 metra. Mobius Studio zapewnia też asystę wykwalifikowanych instruktorów.

Warto jednak namówić do wspólnej wspinaczki kogoś znajomego, gdyż to nie tylko świetna zabawa i ogólnorozwojowa aktywność, ale także budowanie zaufania pomiędzy wspinającymi się partnerami. Można bez większych problemów asekurować osobę cięższą od siebie do około 30 kilogramów.

Bezpieczeństwo to podstawa

Przed każdą wspinaczką każdy przejdzie bezpłatne szkolenie z podstawowej asekuracji, które trwa zaledwie 15-20 minut. Następnie można już bezpiecznie wspinać sie w całym Mobius Studio, a instruktorzy są zawsze do dyspozycji.

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio
Kielce, ul. Czarnowska 17
tel. recepcja: 511 381 488, biuro: 503 479 239
otwarte codziennie od 10.00 do 22.00
www.mobius-studio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *