Świętokrzyska Chata Biegacza - gospodarstwo agroturystyczne - Nowa Słupia - SWIETOKRZYSKIE.PL


Świętokrzyska Chata Biegacza - gospodarstwo agroturystyczne
Nowa Słupia

Zapraszamy do położonego w samym sercu Świętokrzyskiego Parku Narodowego gospodarstwa agroturystycznego "Chata Biegacza" w Nowej Słupi.

Piękna okolica, w której położona jest Nowa Słupia, niepowtarzalne Gołoborze, przepiękne krajobrazy i przede wszystkim błogi spokój, to największe walory tego miejsca.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w jednej z najspokojniejszej części Nowej Słupi tuż pod samym lasem.

Tylko 600 metrów dzieli nas od czerwonego szlaku prowadzącego na sam szczyt Łysej Góry (594,3 m n.p.m.) do którego można dotrzeć leśną ścieżką.

Nasze gospodarstwo to fantastyczne miejsce dla osób poszukujących spokojnego odpoczynku w cichej okolicy, rodzin z dziećmi, jak i osób chcących spędzić wolny czas w sposób aktywny. W 2016 roku z Nowej Słupi wystartował I Półmaraton Gór Świętokrzyskich, I Dymarska Dycha, oraz II Bieg Emeryka na 5km.

Góry Świętokrzyskie to również wspaniałe miejsce dla pasjonatów wycieczek rowerowych jak również osób, o zacięciu sportowym chcących potrenować w warunkach górskich.

Gospodarstwo "Chata Biegacza" położone jest w odległości około 2 km od centrum Nowej Słupi, w której oprócz samoobsługowej myjni samochodowej znajdą Państwo między innymi Biedronkę, Delikatesy Centrum oraz sklepik z wieloma odmianami wspaniałej kawy jak i herbaty.

Oferujemy Państwu dużą niezależność, by mogli Państwo odpocząć w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

Cena za wynajem całego domu: 210 zł / doba
35 zł od osoby / doba

W cenie pobytu oferujemy:

  • niezależny dom drewniany w tym dwa pokoje trzy osobowe z dużą kuchnia i łazienką na pięknej, dużej ogrodzonej działce tuż pod lasem
  • grill
  • WiFi
  • Parking

Każdy klient jest naszym szczególnym gościem i dlatego traktowany jest zawsze indywidualnie :)

Adres: ul. Łazy 37
26-006 Nowa Słupia
Telefon: 41 317 74 41
E-mail: chatabiegacza@hotmail.com
Spływy
kajakowe,
kajaki - Nida
Booking.com
Aktualności